Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. gen. Józefa Hallera w Gniewie

Nasze osiągnięcia

Czcionka:

Osiągnięcia uczniów SP 2 w Gniewie

Imię i nazwisko ucznia

 klasa

konkurs/ zawody

 

Poziom

wynik

Uzyskane uprawnienia

Nauczyciel przygotowujący

Zofia Wasielewska

Va

Gminny Konkurs Plastyczny na projekt kartki świątecznej dla Gminy Gniew

Gminny

III miejsce

 

K. Puczyńska

Wiktoria Wendt

VIIIa

Gminny Konkurs Plastyczny na projekt kartki świątecznej dla Gminy Gniew

Gminny

I miejsce

 

K. Puczyńska

Kacper Czarra, Julita Kołodziejczyk, Jan Kossecki, Mateusz Bielecki, Weronika Brzezińska

IIIa

IIa

 

IIIb

IIa

 

IVa

Gminny Konkurs Plastyczny na projekt kartki świątecznej dla Gminy Gniew

Gminny

wyróżnienie

 

K. Puczyńska

Nikola Bogdańska

Va

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Świat roślin owadożernych”

Ogólnopolski

II miejsce

 

K. Puczyńska

Kacper Czarra

IIIa

Konkurs Plastyczny z okazji Rocznicy Powrotu Ziemi Gniewskiej do Macierzy „Mój pomysł na patriotyczny mural w Gniewie:

Gminny

I miejsce

 

K. Puczyńska

Kacper Czarra

IIIa

Wojewódzki Konkurs „Siostro, bracie- o zdrowie dbacie: W zdrowym ciele, zdrowy duch- piszemy wiersz o zdrowiu”

wojewódzki

III miejsce

 

K. Puczyńska

Alicja Wardzińska

Va

Rejonowy Konkurs Gwary Kociewskiej

rejonowy

III miejsce

 

K. Puczyńska

W. Górski

Maksymilian Milner

IIa

Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

gminny

II miejsce

 

M. Murawska- Cichowlas

Nikola Bielska

VIIIa

Gminny Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna”

gminny

I miejsce

 

K. Puczyńska

Oliwia Bonin

Kalina Czarnecka

IIa

IIb

Gminny Konkurs Recytatorski „Mój ulubiony wiersz”

gminny

wyróżnienie

 

K. Puczyńska

M. Murawska- Cichowlas

Amelia Bryjak

V a

WOJEWÓDZKI KONKURS
POETYCKI I RECYTATORSKI
pod patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty
LINGWISTYCZNA JESIEŃ Z POEZJĄ

Wojewódzki

laureat

 

Aneta Bartoszek - Pustkowska

Amelia Bryjak

Va

Ogólnopolski Konkurs Orzeł Ortograficzny” sesja jesienna 21/22

ogólnopolski

Laureat , 3 m-ce

 

Aneta Bartoszek - Pustkowska

Zofia Wasielewska

V a

Ogólnopolski Konkurs Orzeł Ortograficzny” sesja jesienna 21/22

ogólnopolski

Laureat, 8 m-ce

 

Aneta Bartoszek - Pustkowska

Aleks Chyła

VII B

Ogólnopolski Konkurs Orzeł Ortograficzny” sesja jesienna 21/22

ogólnopolski

Laureat, 8 m-ce

 

Aneta Bartoszek - Pustkowska

Alicja Wardzińska

V a

Ogólnopolski Konkurs Orzeł Ortograficzny” sesja jesienna 21/22

ogólnopolski

Laureat, 10 m-ce

 

Aneta Bartoszek - Pustkowska

Maja Dunajska

III a

Gminny Konkurs Recytatorski

Gminny

Laureat – III MIEJSCE

 

Małgorzata Egler

Kacper Czarra

IIIa

Konkurs organizowany przez Bibliotekę Wojewódzką w Gdańsku – „ Siostro, bracie – o zdrowie dbacie?”.

Wojewódzki

Laureat – III MIEJSCE

 

Małgorzata Egler

Fabian Czaja

Ia

Mój pomysł na patriotyczny mural w Gniewie.

Gminny

II m-ce

 

 

Alicja Dunajska

Ia

Gminny konkurs recytatorski

Gminny

Udział

 

 

Jakub Zyntek

VIII a

Gminny Konkurs Matematyczny

Gminny

I miejsce

 

Mariola Kruża

Jakub Zyntek

VIII a

XVII Megaolimpiada Wiedzy z matematyki pod patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty

III etap -wojewódzki

IX miejsce

 

Mariola Kruża

Paulina Kruczyńska, Weronika Jasiak

VIIIa

XIX Gminny Festiwal Piosenki

Gminny

I miejsce

 

????

Kacper Kruszewski

I b

Gminny Konkurs Plastyczny na projekt kartki  bożonarodzeniowej

Gminny

II miejsce

 

rodzic

 

 

 

ZOSTAŃ SPONSOREM SP2

NUMER KONTA RADY RODZICÓW

64834600050000172030000002

****************************

STOWARZYSZENIE DWÓJKOFANI

10 2030 0045 1110 0000 0236 2360

INFORMACJA

Na podstawie art. 37.7 RODO informuję, że Inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pan Adam Korzuch, mail: korzuch@infoic.pl

Zegar


SZKOŁA PATRIOTYZMU

RAZEM DLA NIEPODLEGŁEJ

Sponsorzy

Uczestniczymy

 

Kalendarium

Czerwiec 2022
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3