Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. gen. Józefa Hallera w Gniewie

Nasze osiągnięcia

Czcionka:

Osiągnięcia uczniów SP 2 w Gniewie

Imię i nazwisko ucznia

 klasa

konkurs/ zawody

 

Poziom

wynik

Uzyskane uprawnienia

Nauczyciel przygotowujący

Zofia Wasielewska

Va

Gminny Konkurs Plastyczny na projekt kartki świątecznej dla Gminy Gniew

Gminny

III miejsce

 

K. Puczyńska

Wiktoria Wendt

VIIIa

Gminny Konkurs Plastyczny na projekt kartki świątecznej dla Gminy Gniew

Gminny

I miejsce

 

K. Puczyńska

Kacper Czarra, Julita Kołodziejczyk, Jan Kossecki, Mateusz Bielecki, Weronika Brzezińska

IIIa

IIa

 

IIIb

IIa

 

IVa

Gminny Konkurs Plastyczny na projekt kartki świątecznej dla Gminy Gniew

Gminny

wyróżnienie

 

K. Puczyńska

Nikola Bogdańska

Va

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Świat roślin owadożernych”

Ogólnopolski

II miejsce

 

K. Puczyńska

Kacper Czarra

IIIa

Konkurs Plastyczny z okazji Rocznicy Powrotu Ziemi Gniewskiej do Macierzy „Mój pomysł na patriotyczny mural w Gniewie:

Gminny

I miejsce

 

K. Puczyńska

Kacper Czarra

IIIa

Wojewódzki Konkurs „Siostro, bracie- o zdrowie dbacie: W zdrowym ciele, zdrowy duch- piszemy wiersz o zdrowiu”

wojewódzki

III miejsce

 

K. Puczyńska

Alicja Wardzińska

Va

Rejonowy Konkurs Gwary Kociewskiej

rejonowy

III miejsce

 

K. Puczyńska

W. Górski

Maksymilian Milner

IIa

Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

gminny

II miejsce

 

M. Murawska- Cichowlas

Nikola Bielska

VIIIa

Gminny Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna”

gminny

I miejsce

 

K. Puczyńska

Oliwia Bonin

Kalina Czarnecka

IIa

IIb

Gminny Konkurs Recytatorski „Mój ulubiony wiersz”

gminny

wyróżnienie

 

K. Puczyńska

M. Murawska- Cichowlas

Amelia Bryjak

V a

WOJEWÓDZKI KONKURS
POETYCKI I RECYTATORSKI
pod patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty
LINGWISTYCZNA JESIEŃ Z POEZJĄ

Wojewódzki

laureat

 

Aneta Bartoszek - Pustkowska

Amelia Bryjak

Va

Ogólnopolski Konkurs Orzeł Ortograficzny” sesja jesienna 21/22

ogólnopolski

Laureat , 3 m-ce

 

Aneta Bartoszek - Pustkowska

Zofia Wasielewska

V a

Ogólnopolski Konkurs Orzeł Ortograficzny” sesja jesienna 21/22

ogólnopolski

Laureat, 8 m-ce

 

Aneta Bartoszek - Pustkowska

Aleks Chyła

VII B

Ogólnopolski Konkurs Orzeł Ortograficzny” sesja jesienna 21/22

ogólnopolski

Laureat, 8 m-ce

 

Aneta Bartoszek - Pustkowska

Alicja Wardzińska

V a

Ogólnopolski Konkurs Orzeł Ortograficzny” sesja jesienna 21/22

ogólnopolski

Laureat, 10 m-ce

 

Aneta Bartoszek - Pustkowska

Maja Dunajska

III a

Gminny Konkurs Recytatorski

Gminny

Laureat – III MIEJSCE

 

Małgorzata Egler

Kacper Czarra

IIIa

Konkurs organizowany przez Bibliotekę Wojewódzką w Gdańsku – „ Siostro, bracie – o zdrowie dbacie?”.

Wojewódzki

Laureat – III MIEJSCE

 

Małgorzata Egler

Fabian Czaja

Ia

Mój pomysł na patriotyczny mural w Gniewie.

Gminny

II m-ce

 

 

Alicja Dunajska

Ia

Gminny konkurs recytatorski

Gminny

Udział

 

 

Jakub Zyntek

VIII a

Gminny Konkurs Matematyczny

Gminny

I miejsce

 

Mariola Kruża

Jakub Zyntek

VIII a

XVII Megaolimpiada Wiedzy z matematyki pod patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty

III etap -wojewódzki

IX miejsce

 

Mariola Kruża

Paulina Kruczyńska, Weronika Jasiak

VIIIa

XIX Gminny Festiwal Piosenki

Gminny

I miejsce

 

????

Kacper Kruszewski

I b

Gminny Konkurs Plastyczny na projekt kartki  bożonarodzeniowej

Gminny

II miejsce

 

rodzic

 

Zakończyliśmy I semestr nauki w roku szkolnym 2022/2023!   Spora grupa naszych uczniów ma bardzo dobre wyniki w nauce, wspaniałe oceny  z zachowania! Z wielką dumą prezentujemy wyniki najlepszych!
 

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Średnia ocen

Ocena z zachowania

Badowska Filipa

4 A

5,36

wzorowe

Borris Jan

4 A

5,00

bardzo dobre

Dunajska Maja

4 A

5,45

wzorowe

Kosiecka Maja

4 A

5,00

bardzo dobre

Lisewski Kacper

4 A

5.64

Wzorowe

Pustkowska Agata

4 A

5,73

wzorowe

Rajska Julia

4 A

5,82

wzorowe

Ruda Maria

4 A

5,00

bardzo dobre

Szutta Lena

4 A

5,64

wzorowe

Talaśka Emilia

4 A

5,18

wzorowe

Wróbel Dominika

4 A

5,00

wzorowe

Bobek Agata

4 B

5,18

wzorowe

Czech Pola

4 B

5,18

wzorowe

Czwikliński Antoni

4 B

5,09

bardzo dobre

Dworakowski Dylan

4 B

5,09

wzorowe

Gołombek Malina

4 B

5,18

bardzo dobre

Olech Aleksandra

4 B

5,55

bardzo dobre

Zawodzińska Ewa

4 B

5,64

wzorowe

Brzezińska Weronika

5 A

5,83

wzorowe

Firyn Małgorzata

5 A

6,00

wzorowe

Frankowska Martyna

5 A

5,33

wzorowe

Kulis Zuzanna

5 A

5,08

wzorowe

Ruda Aleksandra

5 A

5,58

wzorowe

Zemke Jakub

5 A

5,50

bardzo dobre

Bielska Lena

5 B

5,33

bardzo dobre

Ciara Marcin

5 B

5,08

wzorowe

Jaskólska Adrianna

5 B

5,50

bardzo dobre

Kowalska Lilian

5 B

5,00

bardzo dobre

Krawczyk Zofia

5 B

5,33

bardzo dobre

Niziołek Julia

5 B

5,08

bardzo dobre

Szutta Oliwa

5 B

5,33

bardzo dobre

Amelia Bryjak

6 A

5,83

wzorowe

Konieczna Aleksandra

6 A

5,42

wzorowe

Lewandowski Damian

6 A

5,08

wzorowe

Mielewczyk Łucja

6 A

5,08

wzorowe

Wardzińska Alicja

6 A

5,33

wzorowe

Wasielewska Zofia

6 A

5, 67

wzorowe

Klepinowska Amelia

8 A

5,79

bardzo dobre

Lodko Aleksandra

8 A

5,07

bardzo dobre

Ponczek Patrycja

8 A

5,29

bardzo dobre

Bejger Maria

8 B

5,36

bardzo dobre

Kossecka Kornelia

8 B

5,50

wzorowe

Rajska Maja

8 B

5,64

wzorowe

Ślizewska Zofia

8 B

5,36

bardzo dobre

 

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI W KONKURSACH

  • Szkolny Konkurs na Eko –ozdobę – Szatkowska Kornelia, Czaja Aleksandra, Czekaj Dobrosława
  • Gminny Konkurs Fotograficzny „ Jesienny spacer z Pupilem”- Kusowska Julia, Wasielewska Olga, Rabska Iga
  • Gminny Konkurs Plastyczny – „ One tu są – zwierzęta małe i duże” –I m. – Oliwier Kacprzak            II m. – Łucja Wietrzyńska i Maria Gładykowska
  • Gminny Konkurs Muzyczny – „ One tu są – zwierzęta małe i duże” – wyr. Kinga Ostrowska i Maria Szutta
  • Laureaci konkursu na kartkę świąteczną z listem do św. Mikołaja:

I miejsce : Aleksandra Ruda, Jakub Grabalski, Maria Szustka

II miejsce: Julia Paśniewska, Kacper Czarra

III miejsce : Zofia Krawczyk, Kamil Chrapan

 

  • Powiatowy Konkurs Wiedzy Ekologicznej

Hieronim Talaśka klasa VIII a – 4 miejsce

Amelia Klepinowska klasa VIII a – 4 miejsce

Patrycja Ponczek klasa VIII a – 4 miejsce

  • Gminny Konkurs Plastyczny – „ One tu są – zwierzęta małe i duże”

I m-ce Zofia Wasielewska

III m-ce Alicja Wardzińska

  • Ogólnopolski Konkurs „ Orzeł ortograficzny” 2022/2023

Julia Rajska, klasa 4 a, laureat, 2 miejsce w kraju

Agata Pustkowska, klasa 4 a, laureat, 9 miejsce w kraju

Lena Szutta, klasa 4 a, laureat, 10 miejsce w kraju

Jakub Zemke, klasa 5 a, laureat, 12 miejsce w kraju

Lena Bielska, klasa 5 b, laureat, 15 miejsce w kraju

Zuzanna Kulis, klasa 5 b, laureat, 15 miejsce w kraju

Aleksandra Konieczna, klasa 6 a, 15 miejsce w kraju

Damian Lewandowski, klasa 6 a, 15 miejsce w kraju

Luiza Osińska, klasa 8 b, laureat, 13 miejsce w kraju

Aleksandra Lodko, klasa 8 a,  laureat, 15 miejsce w kraju

Zofia Ślizewska, klasa 8 b,  laureat, 15 miejsce w kraju

  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Szachach -II miejsce   Cybulski Samuel VIII B, Chyła Aleks VIII B, Koszczyński Adam VIII B, Ślizewska Zofia VIII B
  • Powiatowe Igrzyska Dzieci w Badmintonie Chłopców -II miejsce Cichowlas Wiktor VI A, Lisewski Kacper IV A, Kruczyński Paweł III B
  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Badmintonie Dziewcząt -II miejsce  Gonsiorowska Marika VIII B, Bejger Maria VIII B
  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Badmintonie Chłopców-III miejsce Olech Mateusz VIII B, Cybulski Samuel VIII B, Chyła Aleks VIII B
  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Tenisie Stołowym Chłopców -III miejsce Cybulski Samuel VIII B, Wietrzyński Igor VIII B
  • Powiatowe Igrzyska Dzieci w Dwóch Ogniach Usportowionych Chłopców - III miejsc Bielski Aleks IV A, Borris Jan IV A, Dorotyn Mateusz IV B, Dworakowski Dylan IV B, Gierszewski Oskar IV A, Gryszkiewicz Filip IV B, Kopp Filip IV B, Kusowski Filip IV B, Kwiatkowski Franciszek IV B, Wykland Jan IV B
  • Turniej Mini Piłki Siatkowej „ 2 ” Dziewcząt – Pelplin-I miejsce Firyn Małgorzata V A, Konieczna Aleksandra VI A
  • Turniej Mini Piłki Siatkowej„ 3 ” Dziewcząt o puchar Jana III Sobieskiego – Gniew III miejsce-Firyn Małgorzata V A, Konieczna Aleksandra VI A, Wardzińska Alicja VI A
  • Laureaci – uczniowie klas IV – VIII nagrodzeni Certyfikatami Eksperta Tabliczki Mnożenia

 

ZOSTAŃ SPONSOREM SP2

NUMER KONTA RADY RODZICÓW

64834600050000172030000002

INFORMACJA

Na podstawie art. 37.7 RODO informuję, że Inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pan Adam Korzuch, mail: korzuch@infoic.pl

Zegar


SZKOŁA PATRIOTYZMU

RAZEM DLA NIEPODLEGŁEJ

Sponsorzy

Uczestniczymy

 

Kalendarium

Czerwiec 2024
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30