Wśród dyń, wrzosów i chryzantem.
Klasy pierwsze i trzecie wybrały się na wycieczkę do Zagrody Kociewskiej w Godziszewie, niezwykle malowniczego miejsca, które wśród kolorowych dyń,wrzosów i chryzantem - stworzyło wyjątkowy klimat do wspólnej zabawy. Pobyt na świeżym powietrzu sprzyjał integracji, a przede wszystkim zapewnił dzieciom dużo ruchu i frajdy. Uczniowie mogli skorzystać z rozmaitych atrakcji: skakać na dmuchańcach, bawić się na placach zabaw, próbować sił w labiryntach, a także przejechać się retro - autkami. Ten wyjazd na długo pozostanie w pamięci pierwszoklasistów jako piękne rozpoczęcie szkolnej przygody.































