Turniej Badmintona w Gdańsku.
Utworzono dnia 25.05.2026
W sobotę 23.05.2026r, czwórka gniewskich badmintonistek udała się do Gdańska na turniej MAJÓWKA Z BADMINTONEM. Impreza została zorganizowana przez Klub Sportowy Badminton Gdańsk. Zawody rozgrywane były systemem grupowo – pucharowym do 2 wygranych setów do 15 punktów.
Nasze reprezentantki spisały się w bardzo dobrze.
U 11 gra pojedyncza dziewcząt brązowy medal wywalczyła Hania Niziołek
U 13 gra pojedyncza dziewcząt brązowy medal wywalczyła Agata Stuczyńska
U 17 gra pojedyncza dziewcząt złoty medal wywalczyła Julia Rajska
U 17 gra pojedyncza dziewcząt srebrny medal wywalczyła Maria Gładykowska
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!!!!!!!!
Turniej w Gdańsku.
Utworzono dnia 25.05.2026, 10:31































