Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. gen. Józefa Hallera w Gniewie

Turniej Badmintona w Gdańsku.

Utworzono dnia 25.05.2026
Czcionka:
W sobotę 23.05.2026r, czwórka gniewskich badmintonistek udała się do Gdańska na turniej MAJÓWKA Z BADMINTONEM. Impreza została zorganizowana przez Klub Sportowy Badminton Gdańsk. Zawody rozgrywane były systemem grupowo – pucharowym do 2 wygranych setów do 15 punktów.
Nasze reprezentantki spisały się w bardzo dobrze.
U 11 gra pojedyncza dziewcząt brązowy medal wywalczyła Hania Niziołek
U 13 gra pojedyncza dziewcząt brązowy medal wywalczyła Agata Stuczyńska
U 17 gra pojedyncza dziewcząt złoty medal wywalczyła Julia Rajska
U 17 gra pojedyncza dziewcząt srebrny medal wywalczyła Maria Gładykowska
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!!!!!!!!

Turniej w Gdańsku.

Utworzono dnia 25.05.2026, 10:31

ZOSTAŃ SPONSOREM SP2

NUMER KONTA RADY RODZICÓW

64834600050000172030000002

INFORMACJA

Na podstawie art. 37.7 RODO informuję, że Inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pan Adam Korzuch, mail: korzuch@infoic.pl

Zegar


SZKOŁA PATRIOTYZMU

RAZEM DLA NIEPODLEGŁEJ

Sponsorzy

Uczestniczymy

 

Kalendarium

Czerwiec 2026
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5