Siatkówka to nasza mocna strona.
W dniu 20.05.2026r. na boiskach do siatkówki plażowej, mieszczących się przy Hali Widowiskowo-Sportowej w Gniewie, odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży w Siatkówce Plażowej Dziewcząt i Chłopców. W imprezie wzięły udział trzy szkoły: SP 1 Gniew, SP 2 Gniew oraz ZS Opalenie. Drużyna dziewcząt w składzie: Emilia Talaśka, Maja Kosiecka, Julia Rajska, wywalczyły srebro, natomiast zespół chłopców w składzie: Oliwier Kuszka i Olaf Poleszak - brąz. Gratulujemy!































