Julia Grabalska recytatorką na medal!
Z ogromną przyjemnością informujemy, że uczennica klasy pierwszej, Julia Grabalska, zajęła 2 miejsce w XXV Konkursie Recytatorskim Poezji Marii Konopnickiej, który odbyl się w Szkole Podstawowej im.Marii Konopnickiej w Nowej Cerkwi. Julia wykazała się dużym zaangażowaniem, kreatywnością oraz bardzo dobrym przygotowaniem. Serdecznie gratulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów.































