Jesteśmy już we Włoszech - kartka z podróży.
Jesteśmy już we Włoszech. Za nami nieprzespana noc (w końcu zapłaciliśmy za wycieczkę i nie zamierzamy tracić chwil na spanie) oraz przepiękna Bratysława. Droga długa, ale widoki niesamowite. Kochani Rodzice, możecie nam pozazdrościć i ewentualnie dorzucić na konto kasy, bo ona zawsze się przyda. Pozdrawiamy serdecznie naszych bliskich i całą Dwójkę oraz Piaseczno. Odezwiemy się z Barcis.































