Gardaland i wracamy do domu.
Utworzono dnia 25.05.2026
Na to czekaliśmy. Gardaland!!! "Za młodzi na sen", a na pewno gotowi na wspaniałą zabawą w tym wesołym miasteczku .
Jedynie naszą radość mąci, że musieliśmy pożegnać Barcis, nasz ukochany hotel Celis i wspaniałych gospodarzy: Pana Wiesława oraz Panią Alicję. Bardzo Wam dziękujemy za polskie ugoszczenia nas na włoskiej ziemi. Jesteście Wielcy!!! Nie żegnamy się, tylko mówimy: do zobaczenia!
Bardzo dziękujemy wszystkim za ten dany nam czas: Panu Wiesławowi Ślizewskiemu, Pani Alicji, naszym nauczycielom, a przede wszystkim rodzicom, którzy zawsze wiedzą, co dla nas jest najlepsze. Dziękujemy także sobie wzajemnie - my uczniowie dwóch różnych szkół - potrafiliśmy docenić dane nam chwile i razem cieszyć się nimi. Do zobaczenia na kolejnych szlakach
Gardalan i powrót do domu.
Utworzono dnia 25.05.2026, 10:28































