STYPENDIUM DLA ÓSMOKLASISTÓW Z GMINY GNIEW

tel.: +48 664 311 836

e-mail: joanna.wachowska@leca.pl

Informacja prasowa

Stypendium dla ósmoklasistów z gminy Gniew

- nowy program Zakładu Produkcji Kruszyw

12.04.2019 r.

…………………………………………………………………………………………………………………………………….

Wierzymy, że w młodych mieszkańcach Gniewu tkwi potencjał. Dlatego stworzyliśmy program stypendialny, który będzie wspierał przyszłych inżynierów. W czerwcu tego roku odbędzie się finał pięcioletniej edycji programu skierowanej do gimnazjalistów. Jednocześnie po raz pierwszy nagrodzimy uczniów kończących ósme klasy.

Stypendium „Wiedza Start” w formie nagrody pieniężnej przyznane zostanie łącznie 5 uczniom z najlepszymi wynikami z egzaminu ósmoklasisty z matematyki ze wszystkich szkół podstawowych w gminie Gniew.

Według regulaminu nowego programu stypendialnego, w przypadku uzyskania identycznego wyniku z egzaminu z matematyki, w wyłonieniu zwycięzców również pod uwagę brane będą oceny z poprzedniego roku z przedmiotów ścisłych.

Postanowiliśmy kontynuować nasz autorski program stypendialny „Wiedza Start”, który towarzyszył gimnazjalistom od pięciu lat. Dostosowujemy ofertę do zmian w systemie edukacji. Jednak same zasady programu niewiele się zmieniły. Nadal stawiamy na przedmioty ścisłe, a przede wszystkim matematykę. Zapraszamy Dyrekcję wszystkich szkół podstawowych z gminy Gniew do zgłaszania kandydatur ósmoklasistów. Szczegóły zostały ujęte w regulaminie programu. – mówi Joanna Wachowska, Koordynator ds. Komunikacji Zakładu.

Jeśli jesteś uczniem VIII klasy szkoły podstawowej z gminy Gniew, przystępujesz do egzaminu ósmoklasisty w kwietniu 2019 r., a matematyka, fizyka, chemia, czy geografia lub biologia to Twoja pasja, to program stypendialny „Wiedza Start” jest dla Ciebie!

Regulamin programu dostępny jest u Dyrekcji szkół oraz na stronie kruszywagniew.pl.

Link do informacji na stronie:

REGULAMIN-NOWA EDYCJA

DEKLARACJA PRZYSTĄPIENIA