PODSUMOWANIE PIERWSZEGO SEMESTRU

Utworzono dnia 10.02.2019

Zanim wyruszymy na upragnione i zasłużone ferie zimowe – kilka słów podsumowujących o tym, co udało nam się osiągnać w pierwszym półroczu tego roku szkolnego.

Uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 i więcej, jak również bardzo dobre lub wzorowe zachowanie to:

klasa

Patrycja Schultz

Wiktoria Zawodzińska

III d (gim.)

Ci uczniowie otrzymali również stypendium naukowe. Natomiast za osiągnięte wyniki sportowe nagrodzeni zostali: Amelia Seroka ( VII b ), Marta Dzwonkowska ( VII b ), Kinga Matuszewska ( VII b), Klaudia Rezmer ( VIII b ), Paula Gonsiorowska ( III d gim.), Jakub Puczyński ( VIII b ), Igor Moczulski ( VIII b ), Patryk Tobiański ( VIII a ), Maksymilian Pek ( III a gim.), Piotr Pepliński ( VIII b ), Maciej Głowiński ( III d gim.).

Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom naszej szkoły życzymy udanego wypoczynku i nabrania sił do pracy w drugim semestrze.

Kółko dziennikarskie "CYMBAŁ"

Lipiec 2019